معرفی میل ورم زنده

فروش میل ورم زنده

میل ورم ها کرم نیستند بلکه لارو نوعی سوسک بنام سوسک تاریکی (darkling beetle) هستند(به آن ها کرم آرد هم گفته می شود) که فاقد هر گونه انگل و بیماری می باشند و یکی از بهترین مکمل های غذایی بصورت زنده و خشک شده توسط گروه میلورم برای هم وطنان عزیز به تمام نقاط ایران عرضه می شوند.میل ورم زنده یک رژیم غذایی بسیار خوب برای خزنده ها، ماهی ها،جوندگان و پرندگان محسوب می شود. این کرم های زنده سرشار از پروتئین هستند و نگهداری آنها بسیار آسان است. اندازه کوچک میل ورم ها برای خزندگان کوچک و پرندگان جوان به عنوان یک مکمل غذایی بسیار ایدآل است، مخصوصا برای خزندگان جوانی که اشتهای سیری ناپذیری دارند. اما نکته قابل توجه این است که نباید به عنوان غذای اصلی یا جزء رژیم اصلی غذایی برای حیوانات خانگی در نظر گرفته شوند. یک روش برای تغذیه جانوران از  میل ورم زنده این است که منتظر بمانید تا میل ورم ها پوست اندازی کنند(بعد از پوست اندازی به رنگ روشن درمی آیند) و بعد از این کرم های میل ورم تازه را به خزندگان، پرندگان و … تغذیه کنید. این باعث می شود که هضم کرم برای جانوران راحت تر صورت گیرد. همچنین شفیره کرم میل ورم هم برای جانوران بسیار مفید و هضم راحت تری را در پی دارد.

**همیشه به یاد داشته باشید که کلید سلامتی و طول عمر خزندگان، پرندگان و … تنوع غذایی است.**

خزندگان شما باید حداقل 5 تا 7 نوع از غذای زنده برای تعادل رژیم غذایی و سلامت خودشان استفاده کنند. از این رو میل ورم زنده می توانند برای افزایش تنوع به عنوان یک مکمل غذای زنده بصورت یک روز در میان در رژیم غذایی حیوانات خانگی شما قرار گیرد، اما نه بصورت جزء اصلی تفذیه زنده.

گروه میل ورم، میل ورم ها را در سبوس گندم و جو دوسر(جو پرک شده) پرورش داده و از سبزیجات تازه(هویچ، کرفس، کلم پیچ،کاهو،سیب زمینی) برای تامین ویتامین و آب بدن میل ورم ها استفاده می کند. برای اینکه میل ورم های خریداری شده بعد از چند روز نگهداری تبدیل به شفیره نشوند می توانید آن ها را در دمای 10 درجه سانتی گراد فریز کنید، بدین ترتیب آنها به مدت 7 تا 9 هفته بصورت لاروی باقی می مانند.

گروه میل ورم سفارشات مشتریان عزیز را بصورت دستی انتخاب و جدا کرده، و در یک کارتن مناسب با تهویه مناسب و با مقداری سبوس گندم برای تغذیه میل ورم ها بسته بندی می کند و ظرف مدت کمترین زمان برای مشتریان عزیز ارسال می کند.

موارد مصرفی کرم میل ورم:

*کرم میل ورم برای مصرف غذای پرندگان: غذای کاملا طبیعی و مقوی با پروتئین بسیار بالا برای پرورش و رشد  انواع قناری ،بلوبردها، سهره ها، بلبل هزار دستان، سینه سرخ ها، سار ها، توکاها، الیکایی ها، صعوه جنگلی، توکای سیاه، چرخ ریسکها، دارکوبها، شانه بسر، جغد، کوکو، بلبل خرما، شاهین، دلیجه، زردپره، زنبور خوار گلوخرمایی، آبچلیک، خروس کولی، چرخ رسیک بزرک، کمرکلی، گنجشک، دم جنبانک، چکاوک، چکچک، سنگ چشم، طرقه، کبک، سهره آواز خوان، سهره قناری، انواع گونه از سهره، انواع گونه از قناری، انواع گونه فنچ، بلبل خالدار، جوجه ها، بوقلمون ، مرغ شاخدار ، قرقاول بزرگ ، بلدرچین ، اردک خانگی ،مرغ خانگی، پرندگان کوچک مثل فنچ ها.

 

27-Wren-Mealworm-9716-JH_8

httpwww.ratedpeople.com

lake-life.blogspot.com

www.eastvalleywildlife.orghttpbirdwatchersdigest.com httpwww.rspb.org.uk_resize robin_10_9_09 www.allaboutbirds.orghttpeugene.wbu.com httpfamilyfellows.com httpwww.vinehousefarm.co.uk marin.wbu.com rspb.org.uk

*کرم میل ورم برای مصرف غذای طیور: امروزه بسیاری از پرورش دهندگان طیور از این کرم ها برای کیفیت و شادابی طیور خود استفاده می کنند.ازانجای که این کرم ها خود از سبوس ، جو ،سویا، تغذیه می نمایند بهترین مکمل غذایی برای پرورش مرغ ، بوقلمون ، بلدرچین و … می باشند که نتیجه آن رشد پرنده و تولید گوشت کاملا طبیعی و باکیفیت می باشد.

Chickens-with-Mealworm-Pot-25276

Chick-with-Mealworm-25296

 www.motherearthnews.comhttpwww.kitchengadgetgirl.com

*کرم میل ورم برای مصرف غذای انواع ماهی ها: میل ورم ها غذای فوق العاده پرانرژی و با پروتئین باکیفیت برای پرورش ماهی های گرم سیری و سرد سیری و همچنین ماهی های آکواریومی و گوشت خوار محسوب می شوند .از جمله (قزل آلا، اسکار، فرانتوزا، سیچلاید،انواع گونه از سیچلاید، فلاور، فلاور هورن، کوی، آروانا، پیرانا،دسیکس، پنکوسی، چاقو ماهی، دالر، فیل ماهی، کوپی، کت فیش، باراکودا، فایتر و …)

www.oscarfishlover.com

*کرم میل ورم برای مصرف طعمه برای ماهیگیران و صیادان: میلورم ها مهمترین طعمه برای نشیمن گاه پرندگان ، ماهی قزل آلا ، کپور، کفال، ارنج، سفید، ماهیان گرم سیری و سردسیری محسوب می شوند.

*کرم میل ورم بهترین غذا برای انواع لاکپشت ها (لاکپشت های آبزی از تمام گونه ها)، خزنده ها،انواع انول ها،اژده های ریش دار، آفتاب پرست ها، جکوها، قورباغه ها،وزغ ها،سمندرها ، نیوت ها و …

animals_02226

www.surrey-arg.org.uk

httpi.ytimg.com

www.youtube.com

i.ytimg.com1

httprivista-cdn.reptilesmagazine.com

hggf

* کرم میل ورم غذای محبوب انوع پستانداران کوچک مثل موش ها ،موش کور ، موش صحرایی، مارموست ها،خفاش ها، رت ها، پستانداران حشره خوار و جنبنده خوار

atheistuniverse.net

datab.us

en.r8lst.com

httpi.ebayimg.com

*کرم میل ورم غذایی برای عقرب ها و مانتیس ها،صد پاها،عنکبوت ها و …

www.youtube.com1

i.ytimg.com*************************************************************************************************

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *